• Adres
  • Alsancak Mahallesi, 1479 Sk. Kenet Sitesi Blok No:22 İç Kapı No:6 Konak / İzmir

Video & Prodüksiyon

VİDEO & PRODÜKSİYON

Turing Ajans prodüksiyon ekibinin sunduğu hizmetler:

-Tanıtım Filmi

-Ürün çekimi

-Youtube Kanal Videosu

-Instagram & Facebook Tanıtım Videosu

Örnek video çalışmalarımıza YouTube kanalımızdan ulaşabilirsiniz. 

PRE-PRODÜKSİYON

Çekimler başlamadan önce gerçekleştirilen bir aşamadır. Bu aşama kapsamında öncelikle hedef kitle analizi, sektör analizi ve benchmarking gibi çalışmalar yapılır ve bu çalışmalardan elde edilen sonuçlar neticesinde, hem küresel iletişim trendlerine hem de ilgili marka veya kurumun hedef kitlesine ve sektörüne uygun bir konsept geliştirilir. 

 

PRODÜKSİYON

Video prodüksiyon sürecinin ikinci aşamasıdır. Prodüksiyon sürecinde, pre-prodüksiyon aşamasında geliştirilen konsepte ve senaryoya göre profesyonel çekim veya görsel tasarım çalışmalarına hayat verilir. Çekimlerden ve/veya görsel tasarım çalışmalarından elde edilen görüntüler sayesinde video prodüksiyon projesinin görsel stoğu tamamlanmış olur. İhtiyaç halinde hazır stok görüntüler de satın alınarak kullanılabilir.

 

POST-PRODÜKSİYON

Video prodüksiyon süreçlerinin son aşamasını temsil eder. Önceki iki aşamada oluşturulan konsept ve görsel stok, post prodüksiyon aşamasında düzenlenir. Kurgu & montaj ve ses & müzik çalışmalarıyla post prodüksiyon aşaması da tamamlanır ve böylece video prodüksiyon sürecinin sonuna gelinir.

 

Teklif Al