• Adres
  • Alsancak Mahallesi, 1479 Sk. Kenet Sitesi Blok No:22 İç Kapı No:6 Konak / İzmir

Sosyal Medya Yönetimi

  • Turing Ajans ekibi olarak yöneteceğimiz sosyal medya hesaplarınız ile firmanıza dijital ortamda modern bir imaj sağlıyoruz.

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Geçmişte sadece kurumsal firmaların kullandığı sosyal medya hesapları artık her firmanın ihtiyacı haline geldi. Son yıllarda sosyal medya kullanımının hızla artması ile kullanıcılar, hizmet aldığı firmalar ile ilgili çok daha araştırmacı bir tutum sergilemeye başladı. Mevcut müşterilerin markaya olan bağını ve güvenini arttırmak adına büyük öneme sahip olan sosyal medya hesapları, aynı zamanda oluşan sorunların seri bir şekilde çözüme kavuşmasını sağlamaktadır. Günümüzde, firmaların dijital ofisleri olarak adlandırılan hesapların yönetimi çok önemli bir rol oynamaktadır.

Ekibimiz, firmaların sosyal medya hesaplarının yönetimi konusunda müşterilerimize en kaliteli ve yaratıcı hizmeti vermeyi hedeflemektedir. Bu hizmet sayesinde şirketler ve müşterileri arasındaki bağlantıyı en iyi şekilde kurmalarını sağlar. Duyurular, kampanyalar, tebrikler veya çekilişler gibi birçok etkinliğin kurgusu, düzenlenmesi ve yönetimi ile firmalara yeni bir dijital imaj çizmektedir. Turing Ajans, tasarım, editörlük, moderasyonluk, analiz ve raporlama sistemlerinin tümünü etkin bir şekilde kullanarak, şirketizin ihtiyacı olan stratejilerin uygulanmasını sağlar.

Yönetimini gerçekleştirdiğimiz sosyal medya platformları aşağıdaki gibidir:

Turing Ajans ekibi olarak yöneteceğimiz sosyal medya hesaplarınız ile firmanıza dijital ortamda modern bir imaj sağlıyoruz.

Teklif Al