• Adres
  • Alsancak Mahallesi, 1479 Sk. Kenet Sitesi Blok No:22 İç Kapı No:6 Konak / İzmir

Dijital Pazarlama

  • Google Ads & Sosyal Medya Reklamları

GOOGLE ADS

Dünyanın en çok kullanılan arama motoru olan Google ile firmanızın reklamlarını tüm Google Ads mecralarında sergileyebilirsiniz.

Dünya üzerinde en çok kullanılan dijital reklam platformu olan Google Ads reklamları ile bütçeniz doğrultusunda reklam yapabilir ve sadece işinizle ilgili olacağını düşündüğünüz kullanıcılara reklamlarınızı gösterebilirsiniz. Hesabınızda yapılan optimizasyonlarla birlikte de karlılığınızı üst seviyelere çekip maliyetlerinizi mümkün olduğunca düşürebilirsiniz. 

SOSYAL MEDYA REKLAMLARI

Türkiye'nin en çok kullanılan sosyal medya platformu olan Facebook/Instagram'da firmanızın reklamlarını belirlediğiniz kullanıcılara gösterebilirsiniz. Yeniden pazarlama özelliği ile web sitenize gelen kullanıcıları Instagram'da da takibini gerçekleştirebilir, hizmetiniz ile ilgili satın alma sürecini hızlandırabilirsiniz.

Instagram reklamlarının birbirinden farklı reklam alanları ile marka bilinirliğinizi arttırabilir, potansiyel müşterileriniz ile bağlantıya geçebilirsiniz.

Turing Ajans ekibi ile yapacağınız iş birliği doğrultusunda firmanıza en uygun reklam türlerini belirleyip, internet ortamındaki geri dönüşlerinizi arttırabilirsiniz.

Teklif Al